image image

Kurumsal Web Site ve Web Tasarım

 Günümüz teknoloji çağında bir satış veya kimlik tanıtımı için web sitelerin önemi büyüktür. Bizler siz müşterilerimize Kurumsal bir web sitesi sağlayarak sitenizin güvenilirliğini sağlıyoruz. Ayrıca size özel tasarımlarla sizi yansıtan bir kurumsal web sitesi yapıyoruz. 

Kaktüs Yazılım olarak; diğer rakiplerimizden en büyük farklarımızdan biri, bizler tamamıyla kişiye özel web sitesi yazıyoruz. Hazır bir kalıp üzerinden gitmiyoruz. Ürün veya hizmetlerini dijital dünyada tanıtmak isteyen siz müşterilerimize firmanızın ihtiyaçlarına uygun, SEO destekli ve tüm cihazlara uygun (responsive tasarım) Web Site Tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Uzman Web geliştiricilerimiz şirketiniz için belirlemiş olduğunuz hedeflere eksiksiz ulaşmanız için web sitenizi tasarlarken doğru araçları, teknolojileri ve tasarımları oluşturur, kullanır ve sizin için özelleştirir. Web siteniz tasarlanırken uzman geliştiricilerimiz sizinle süreç hakkında iletişim halinde olur.

Sizin için yapacağımız tek hizmet web sitesi tasarlamak değil, web sitenizi tasarladıktan sonra ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilmeniz için sitenizin içeriğine de önem vermektir. Size özel içerik stratejileri ile markanızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Kaktüs Yazılım Ekibimiz, özel web sitelerinizin ve uygulamalarınızın optimuma ulaşacak performansta çalışmasını sağlamak için sürekli bakım, izleme ve destek sağlar.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • Kurumsal web siteniz hazırlanırken sizlerle daima iletişim halinde oluruz. 7/24 telefonlarımız siz saygıdeğer müşterilerimize açıktır. 
  • Web sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması için gerekli site içi ayarlamaları otomatik olarak ayarlıyoruz.. Web siteniz; mobil uyumluluk, SEO uyumlu linkler, özel SEO alanlarına sahip olarak rakiplerinizin önüne geçiyor!
  • Teslim edilen her web sitesi bizim için arkamızda kalmış demek değildir. Her zaman teknik destek sağlayarak siz müşterilerimizle iletişim halinde kalıyoruz. Her hangi bir sorun karşısında sizlere anında destek sağlayarak mağdur olmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.
  • Web Sitenizin projesi bize emanetken gelişmiş yedekleme sistemimiz ile tüm verileriniz güvendedir ve siteniz hiçbir zaman aksaklığa uğramaz.
  • Tüm yönleriyle hemfikir olduğumuz projenizi geliştiriyor, söz verdiğimiz zaman içerisinde tamamlıyor ve testlerin ardından yayınlıyoruz.
  • Sunduğumuz hizmetin kalitesinden asla ödün vermiyoruz! 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.