image image

Unity Oyun Programlama

Unity Oyun Programlama


Bize yazın dijital ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

Oyunlar günümüzde 7'den 70'e herkes tarafından ilgi gören bir etkinliktir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyunlar da dijitale geçiş yaptı ve kullanıcı kitlesi değişmedi. İnsanlar teknolojiye adapte olduğu gibi dijitaldeki oyunlara da adapte oldular. Eskiden oyunları farklılaştırmak için kullandığımız araçlar (top, ip, vs..) yerlerini teknolojik araçlara bıraktı. Butonlar aracılığı ile oyunda komutlar verildi ve insanlar eğlendi. İnsanları eğlendiren, boş zamanlarını değerlendiren, heyecanlandıran ya da düşündüren oyunlar hala insanların dillerinden ve ellerinden düşmüyor. İnsanlar oyunları ciddiye aldı ve turnuvalar, yarışmalar düzenlediler. Bu kadar sevilen bir etkinliğin her geçen gün büyümesi ve gelişmesi bizleri şaşırtmamalı.

Dijitaldeki oyunlar, masaüstü ve mobil olarak ikiye ayrılıyor. Bilgisayar üzerinde oynanabilen oyunlar ve mobil cihazlar (telefon ve tablet) üzerinde oynanabilen oyunlar. 

Mobil oyunlar günümüzde en çok tercih edilen oyun çeşididir. Masaüstüne kıyasla %75 daha fazla kullanıcı kitlesi vardır. Çünkü mobil oyunlar; taşınabilir (her yerde oyun oynama imkanı) ve birçok mobil oyun ücretsizdir. Ayrıca günümüzde aileler her çocuğa tablet ya da kendi telefonlarında oyun oynamalarına izin vermektedir. Çocuk ve genç nüfusun bu kadar yüksek olduğu dünyada mobil oyun kitlesinin daha fazla olması çok normaldir.

Mobil oyun sistemleri Unity Oyun Geliştirme programı ile kodlanır ve geliştirilir. Ve Kaktüs Yazılım olarak bu geniş kitleye ulaşmak için oyun programlamaya başladık! 

Kaktüs Yazılım Oyun Programlama Hizmetinde neler yapıyoruz?

Kaktüs Yazılım olarak Unity ile oyun programlıyoruz. Ve bu hizmetimizde müşterilerimize iki seçenek sunuyoruz.

1. Hayallerinizdeki oyunu kodlayalım!
Hayalini kurduğunuz mobil oyunun kodlamasını yapıyoruz. Ve sizlere bunun teslimini yapıyoruz. Dilerseniz pazarlama alanında da indirimli ücretlerle destek veriyoruz.
2. Kaktüs Yazılım oyunlarına yatırımcı olun!
Kaktüs Yazılım olarak kodlamış olduğumuz oyunlara yatırımcı olabilirsiniz. Oyun hakları üzerinden sizlere pay verelim. Oyunlardan gelen kazançtan pay alın! 

Neden Kaktüs Yazılım?

Yaratıcı ve deneyimli ekibimiz ile sizlere hayalinizdeki oyunları teslim edebiliriz. Güvenilir işbirliklerimiz ve referanslarımız ile kaliteli bir hizmet alacağınızı bilirsiniz! 


Kullandığımız Programlar: 
-Unity
-C#
-Adobe XD
-Adobe Illustration 

 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

image
- Bizimle çalışan mutlu müşterilerimiz -

Referanslarımız

130+ farklı firma tarafından tercih edildik.

Kaktüs Yazılım'ın iş anlayışı ile tanışın!

Sosyalbio
ESL İNGİLİZCE AKADEMİ
USCA Şarapçılık
Bi Tık Akıllı Tahta Sistemleri
ANKAFLOOR
EKM Barkod Okuyucu
İzmir Mega Özel Güvenlik
kitapalicam
 Some For You Textile
Kahraman Home
Labada Restoran
Senemiskoo Dijital Pazarlama
Su-Fi Lojistik
Özcullu Group
IQM Akademi
Yenikale Askeri Sosyal Tesisleri Restoran Programı
Seyfeli Textile A.Ş
w99 Ajans
Dikkaya Grup
Gözlem Gazetesi
AES Yapı ve Tasarım
Aegean Plus
Adeo Marine
Lexa Group
GÜLŞEN GEZİCİ HUKUK BÜROSU
BUCA EGE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.

İzmir Özel Yazılım: İşletmelerin özelleştirilmiş ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümleri sunan bir firma olabilir. Bu tür yazılım çözümleri, genellikle belirli iş süreçlerini optimize etmek veya özel gereksinimleri karşılamak için geliştirilir. İzmir Sosyal Medya Yönetimi: Şirketlerin veya markaların sosyal medya platformlarında varlığını yöneten ajanslar veya ekiplerdir. İçerik oluşturma, paylaşma, etkileşim yönetimi gibi işlevleri içerir. İzmir Web Tasarım: İnternet sitelerinin görsel ve kullanıcı deneyimi tasarımını yapan firmalardır. Kullanıcı dostu ve estetik açıdan çekici web siteleri oluştururlar. İzmir Web Yazılım: Web tabanlı uygulamaların geliştirilmesiyle ilgilenirler. Özel gereksinimlere uygun çözümler üretirler. İzmir Dijital Ajans: Çeşitli dijital hizmetleri tek bir çatı altında sunan firmalardır. Web tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi hizmetleri içerebilir. İzmir Yazılım Firması: Genel olarak yazılım geliştirme hizmetleri sunan bir firmadır. Özel yazılım, web yazılımı, mobil uygulama gibi alanlarda çalışabilirler. İzmir Reklam Ajansı: Markaların reklam kampanyalarını tasarlayan ve yöneten ajanslardır. Dijital ve geleneksel medya kanallarında reklam stratejileri oluştururlar. İzmir Mobil Yazılım: Mobil uygulamaların geliştirilmesiyle ilgilenirler. Android ve iOS gibi platformlarda çalışan uygulamalar üretebilirler. Dijital Pazarlama Uzmanı: Dijital pazarlama stratejilerini oluşturan ve yöneten uzmanlardır. Online platformlarda reklam, SEO, içerik pazarlama gibi konuları ele alırlar. İzmir Dijital Pazarlama: Markaların dijital kanallar aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayan stratejileri içerir. Google Reklam Ajansı: Google Ads gibi platformlarda reklam kampanyalarını yöneten ajanslardır. Arama sonuçlarında ve diğer Google servislerinde reklamların görünürlüğünü artırmayı hedeflerler. İzmir Kurumsal Website: Şirketlerin veya kurumların online varlığını temsil eden profesyonel web siteleri anlamına gelir. Grafik ve Logo Tasarımı: Görsel kimlik oluşturma amacıyla logo, afiş, broşür gibi tasarımları gerçekleştiren uzmanlar veya ekiplerdir. Unity Oyun Programlama: Unity oyun motorunu kullanarak video oyunlarının geliştirilmesiyle ilgilenirler. Mobil Uygulama Geliştirme: Mobil cihazlar için uygulamalar geliştiren profesyonellerdir. Özel Yazılım: Belli bir amaca yönelik olarak özelleştirilen yazılım çözümlerini ifade eder. Sosyal Medya Yöneticiliği: Şirketlerin veya markaların sosyal medya platformlarını yönetme işlevini üstlenirler.