image image

Unity Oyun Programlama

Oyunlar günümüzde 7'den 70'e herkes tarafından ilgi gören bir etkinliktir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyunlar da dijitale geçiş yaptı ve kullanıcı kitlesi değişmedi. İnsanlar teknolojiye adapte olduğu gibi dijitaldeki oyunlara da adapte oldular. Eskiden oyunları farklılaştırmak için kullandığımız araçlar (top, ip, vs..) yerlerini teknolojik araçlara bıraktı. Butonlar aracılığı ile oyunda komutlar verildi ve insanlar eğlendi. İnsanları eğlendiren, boş zamanlarını değerlendiren, heyecanlandıran ya da düşündüren oyunlar hala insanların dillerinden ve ellerinden düşmüyor. İnsanlar oyunları ciddiye aldı ve turnuvalar, yarışmalar düzenlediler. Bu kadar sevilen bir etkinliğin her geçen gün büyümesi ve gelişmesi bizleri şaşırtmamalı.

Dijitaldeki oyunlar, masaüstü ve mobil olarak ikiye ayrılıyor. Bilgisayar üzerinde oynanabilen oyunlar ve mobil cihazlar (telefon ve tablet) üzerinde oynanabilen oyunlar. 

Mobil oyunlar günümüzde en çok tercih edilen oyun çeşididir. Masaüstüne kıyasla %75 daha fazla kullanıcı kitlesi vardır. Çünkü mobil oyunlar; taşınabilir (her yerde oyun oynama imkanı) ve birçok mobil oyun ücretsizdir. Ayrıca günümüzde aileler her çocuğa tablet ya da kendi telefonlarında oyun oynamalarına izin vermektedir. Çocuk ve genç nüfusun bu kadar yüksek olduğu dünyada mobil oyun kitlesinin daha fazla olması çok normaldir.

Mobil oyun sistemleri Unity Oyun Geliştirme programı ile kodlanır ve geliştirilir. Ve Kaktüs Yazılım olarak bu geniş kitleye ulaşmak için oyun programlamaya başladık! 

Kaktüs Yazılım Oyun Programlama Hizmetinde neler yapıyoruz?

Kaktüs Yazılım olarak Unity ile oyun programlıyoruz. Ve bu hizmetimizde müşterilerimize iki seçenek sunuyoruz.

1. Hayallerinizdeki oyunu kodlayalım!
Hayalini kurduğunuz mobil oyunun kodlamasını yapıyoruz. Ve sizlere bunun teslimini yapıyoruz. Dilerseniz pazarlama alanında da indirimli ücretlerle destek veriyoruz.
2. Kaktüs Yazılım oyunlarına yatırımcı olun!
Kaktüs Yazılım olarak kodlamış olduğumuz oyunlara yatırımcı olabilirsiniz. Oyun hakları üzerinden sizlere pay verelim. Oyunlardan gelen kazançtan pay alın! 

Neden Kaktüs Yazılım?

Yaratıcı ve deneyimli ekibimiz ile sizlere hayalinizdeki oyunları teslim edebiliriz. Güvenilir işbirliklerimiz ve referanslarımız ile kaliteli bir hizmet alacağınızı bilirsiniz! 


Kullandığımız Programlar: 
-Unity
-C#
-Adobe XD
-Adobe Illustration 

 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.