image image

E-Ticaret

 E-ticaret sitelerininin en büyük özelliği, ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sanal ortamdan satabilmenizdir. Örneğin ufak bir butiğiniz var fakat konum olarak aktif bir bölgede olmadığınız için hızlı satış yapamıyor musunuz? Ya da ürününüz var fakat mağaza açmak için yeterli sermayeniz ( mağaza kirası, personel maaşı, personel sigortası, vb.) yok mu? O zaman kendi e-ticaret sitenizi sizler için kuralım.

 E-ticaret sistemleri hizmetimizde sizlere özel bir e-ticaret sitesi kurduktan sonra nasıl hızlı satış yapacağınıza dair size bir sistem belirliyoruz. Yaptığımız sitelerde; sanal ödeme araçlarından, e-faturaya kadar her şeyiyle tamamlanmış bir e-ticaret sitesinden bahsediyoruz.

 Her zaman ki gibi e-ticaret sitenizi satın aldıktan sonra ortaya çıkabilecek her hangi bir sorunda 7/24 açık olan teknik servisimiz sizlerle iletişime geçip, sorununuzu gideriyoruz. Bir kez daha görebilirsiniz ki Kaktüs Yazılım müşteri odaklı bir firmadır. 

 Peki bu e-ticaret sistemini kurmak için neler yapıyoruz?

  • Dinliyoruz; İlk adımımız sizlerin ihtiyaçlarını belirlemek, ardından ön çalışmamızı yapıyoruz. Hazırladığımız rapor bittiğinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Anlaşma sağlandıktan sonra e-ticaret sitesinin kurulumuna başlıyoruz. 
  • Analiz ediyoruz; Rakiplerinizi ve müşteri portfolyolarınızı inceledikten sonra sektöre getirebileceğimiz yenilikler için ekibimizle beyin fırtınası yapıyoruz. Daha sonra sizleri rakiplerinizden ayıracak özellikleri ve daha çok müşteri çekmenizi sağlayacak fikirleri sizlerle paylaşıyoruz. 
  • Tasarlıyoruz; Başlamış olduğumuz sitenizin tasarımlarını sizlere sorarak değiştiriyor ya da eklemeler yapıyoruz. 
  • Yazıyoruz ve test ediyoruz; Güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilmesi için gerekli olan sistemleri kuruyor; SSL (güvenlik sertifikası) ve ödeme entegrasyonunu ayarlıyoruz. Daha sonra sistemi test ediyoruz. 
  • Öğretiyoruz; Kullanıma hazır hale gelen e-ticaret sitesinin kullanımını sizlere öğretiyoruz. Örneğin; ürün ekleme, ürün kaldırma, vb.

 Size özel hazırlayacağımız e-ticaret sitesine ulaşmak için önünüzde yalnızca 5 adım var. 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.