image image

E-Ticaret

E-Ticaret


Bize yazın dijital ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

 E-ticaret sitelerininin en büyük özelliği, ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sanal ortamdan satabilmenizdir. Örneğin ufak bir butiğiniz var fakat konum olarak aktif bir bölgede olmadığınız için hızlı satış yapamıyor musunuz? Ya da ürününüz var fakat mağaza açmak için yeterli sermayeniz ( mağaza kirası, personel maaşı, personel sigortası, vb.) yok mu? O zaman kendi e-ticaret sitenizi sizler için kuralım.

 E-ticaret sistemleri hizmetimizde sizlere özel bir e-ticaret sitesi kurduktan sonra nasıl hızlı satış yapacağınıza dair size bir sistem belirliyoruz. Yaptığımız sitelerde; sanal ödeme araçlarından, e-faturaya kadar her şeyiyle tamamlanmış bir e-ticaret sitesinden bahsediyoruz.

 Her zaman ki gibi e-ticaret sitenizi satın aldıktan sonra ortaya çıkabilecek her hangi bir sorunda 7/24 açık olan teknik servisimiz sizlerle iletişime geçip, sorununuzu gideriyoruz. Bir kez daha görebilirsiniz ki Kaktüs Yazılım müşteri odaklı bir firmadır. 

 Peki bu e-ticaret sistemini kurmak için neler yapıyoruz?

  • Dinliyoruz; İlk adımımız sizlerin ihtiyaçlarını belirlemek, ardından ön çalışmamızı yapıyoruz. Hazırladığımız rapor bittiğinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Anlaşma sağlandıktan sonra e-ticaret sitesinin kurulumuna başlıyoruz. 
  • Analiz ediyoruz; Rakiplerinizi ve müşteri portfolyolarınızı inceledikten sonra sektöre getirebileceğimiz yenilikler için ekibimizle beyin fırtınası yapıyoruz. Daha sonra sizleri rakiplerinizden ayıracak özellikleri ve daha çok müşteri çekmenizi sağlayacak fikirleri sizlerle paylaşıyoruz. 
  • Tasarlıyoruz; Başlamış olduğumuz sitenizin tasarımlarını sizlere sorarak değiştiriyor ya da eklemeler yapıyoruz. 
  • Yazıyoruz ve test ediyoruz; Güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilmesi için gerekli olan sistemleri kuruyor; SSL (güvenlik sertifikası) ve ödeme entegrasyonunu ayarlıyoruz. Daha sonra sistemi test ediyoruz. 
  • Öğretiyoruz; Kullanıma hazır hale gelen e-ticaret sitesinin kullanımını sizlere öğretiyoruz. Örneğin; ürün ekleme, ürün kaldırma, vb.

 Size özel hazırlayacağımız e-ticaret sitesine ulaşmak için önünüzde yalnızca 5 adım var. 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

image
- Bizimle çalışan mutlu müşterilerimiz -

Referanslarımız

130+ farklı firma tarafından tercih edildik.

Kaktüs Yazılım'ın iş anlayışı ile tanışın!

Sosyalbio
ESL İNGİLİZCE AKADEMİ
USCA Şarapçılık
Bi Tık Akıllı Tahta Sistemleri
ANKAFLOOR
EKM Barkod Okuyucu
İzmir Mega Özel Güvenlik
kitapalicam
 Some For You Textile
Kahraman Home
Labada Restoran
Senemiskoo Dijital Pazarlama
Su-Fi Lojistik
Özcullu Group
IQM Akademi
Yenikale Askeri Sosyal Tesisleri Restoran Programı
Seyfeli Textile A.Ş
w99 Ajans
Dikkaya Grup
Gözlem Gazetesi
AES Yapı ve Tasarım
Aegean Plus
Adeo Marine
Lexa Group
GÜLŞEN GEZİCİ HUKUK BÜROSU
BUCA EGE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.

İzmir Özel Yazılım: İşletmelerin özelleştirilmiş ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümleri sunan bir firma olabilir. Bu tür yazılım çözümleri, genellikle belirli iş süreçlerini optimize etmek veya özel gereksinimleri karşılamak için geliştirilir. İzmir Sosyal Medya Yönetimi: Şirketlerin veya markaların sosyal medya platformlarında varlığını yöneten ajanslar veya ekiplerdir. İçerik oluşturma, paylaşma, etkileşim yönetimi gibi işlevleri içerir. İzmir Web Tasarım: İnternet sitelerinin görsel ve kullanıcı deneyimi tasarımını yapan firmalardır. Kullanıcı dostu ve estetik açıdan çekici web siteleri oluştururlar. İzmir Web Yazılım: Web tabanlı uygulamaların geliştirilmesiyle ilgilenirler. Özel gereksinimlere uygun çözümler üretirler. İzmir Dijital Ajans: Çeşitli dijital hizmetleri tek bir çatı altında sunan firmalardır. Web tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi hizmetleri içerebilir. İzmir Yazılım Firması: Genel olarak yazılım geliştirme hizmetleri sunan bir firmadır. Özel yazılım, web yazılımı, mobil uygulama gibi alanlarda çalışabilirler. İzmir Reklam Ajansı: Markaların reklam kampanyalarını tasarlayan ve yöneten ajanslardır. Dijital ve geleneksel medya kanallarında reklam stratejileri oluştururlar. İzmir Mobil Yazılım: Mobil uygulamaların geliştirilmesiyle ilgilenirler. Android ve iOS gibi platformlarda çalışan uygulamalar üretebilirler. Dijital Pazarlama Uzmanı: Dijital pazarlama stratejilerini oluşturan ve yöneten uzmanlardır. Online platformlarda reklam, SEO, içerik pazarlama gibi konuları ele alırlar. İzmir Dijital Pazarlama: Markaların dijital kanallar aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayan stratejileri içerir. Google Reklam Ajansı: Google Ads gibi platformlarda reklam kampanyalarını yöneten ajanslardır. Arama sonuçlarında ve diğer Google servislerinde reklamların görünürlüğünü artırmayı hedeflerler. İzmir Kurumsal Website: Şirketlerin veya kurumların online varlığını temsil eden profesyonel web siteleri anlamına gelir. Grafik ve Logo Tasarımı: Görsel kimlik oluşturma amacıyla logo, afiş, broşür gibi tasarımları gerçekleştiren uzmanlar veya ekiplerdir. Unity Oyun Programlama: Unity oyun motorunu kullanarak video oyunlarının geliştirilmesiyle ilgilenirler. Mobil Uygulama Geliştirme: Mobil cihazlar için uygulamalar geliştiren profesyonellerdir. Özel Yazılım: Belli bir amaca yönelik olarak özelleştirilen yazılım çözümlerini ifade eder. Sosyal Medya Yöneticiliği: Şirketlerin veya markaların sosyal medya platformlarını yönetme işlevini üstlenirler.