image image

Markalaşma

  Markalaşma hizmetimiz ile sizleri dış dünyaya hazır hale getirmek en büyük hedefimiz. Bildiğiniz üzere reklamların internet üzerinden oluştuğu bir devirde yaşıyoruz. Görünürlüğünüz ve bilinirliğiniz açısından dijital duruşunuzun güçlü ve akılda kalıcı olması gerekir. Sizlerin markalaşma sürecinizi en hızlı ve en iyi şekilde yönetmeniz gerekmektedir. Hızlı ve emin adımlarla yükselmek için bu gereklidir. Kaktüs Yazılım olarak deneyimli ekibimizle sizlere markalaşma paket hizmetimizi sunmak isteriz. Kurumsal web site, dilediğiniz tarzda bir logo, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu(seo) ve dijital pazarlama hizmetlerimizin bir arada sunulduğu hizmetimize Markalaşma adını vermekteyiz. Bu hizmetleri açmak gerekirse; 
-Kurumsal Web Site: Dilediğiniz tarzda web sitesi kodlayarak müşterilerinizin sizi tanımasını sağlarken erişilirliğinizi artıracağız.
-Logo: Çarpıcı bir logo ile sizlerin duruşunuzu güçlendireceğiz.
-Sosyal Medya Yönetimi: Dilediğiniz sosyal medyaların algoritmaları inceleyerek oluşturacağımız stratejiler ve tasarımsal postlar ile sizlere dolu bir profil hazırlayacağız. Ayrıca bütçenize göre en doğru sosyal medya reklamcılığını yaparak sizleri daima göz önünde tutacağız.
-Arama Motoru Optimizasyonu: Bu sistem ile sizinle alakalı bir sorgu arandığında sizleri en öne çıkaracağız.
-Dijital Pazarlama: Google Ads'i bütçenize göre en iyi şekilde kuracak ve diğer rakip reklamların da önüne geçeceksiniz. 
 
 
Bütün bunlara deneyimli ekibimiz ile ulaşmak çok kolay.
-
Unutmayın akılda kalıcı ve bilinir bir marka oluşturmak istiyorsanız bu adımları Kaktüs Yazılım ile atmalısınız. 

 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.