image image

Özel Yazılım Geliştirme

Siz Yazılıma Değil, Yazılım Size Uysun!

Özel yazılım, şirketlerin kendi iş süreçlerine özel olarak geliştirdikleri, piyasada hazır olarak satılan programlardan farklı olarak üretilen sistemler olarak tanımlanabilir. Bu ürünler, şirketlerin belli ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkar ve bu ihtiyaçları, eksikleri ya da aksaklıkları gidermek adına pratik ve daha düşük maliyetli çözümler üretmek için kullanılır.

Özel yazılım çözümlerimiz nasıl işliyor?

Uzman Geliştiricilerimiz özel uygulamanızı veya özel yazılım çözümünüzü geliştirirken en iyi yol haritasını belirleyerek sizinle yakın bir şekilde çalışır. Elimizde olan bilgiler ve fikirlerle öncelikle durumu analiz ediyoruz uygulama gereksinimlerini belirliyoruz ve algoritmasını yazıyoruz. Ardından geliştirme sürecini ayrıntılı açıklayan bir proje planı oluşturuyoruz ve sizlere sunuyoruz.

Proje planı sunma sürecinden sonra fikren kesinleşen sistemi kodlamaya ve gerçeğe dönüştürmeye başlıyoruz. Geliştirme ekibimiz ve proje yöneticilerimiz, proje geliştirme aşaması boyunca sizi bilgilendirmek için size, real time dashboard (Gerçek Zamanlı Panaller) ve telefon görüşmeleri aracılığıyla sizi süreçten haberdar ediyor. Sistemi birlikte test ettikten sonra sizlere uygulama ile ilgili eğitim veriyoruz ve kullanımını öğretiyoruz. Böylelikle Kaktüs Yazılım ekibinin sizler için hazırlamış olduğu özel yazılım çözümümüz kullanıma hazır hale geliyor.

Kaktüs’te, fikirlerinizi yazılıma dönüştürürken özel yazılımın sizin için sağladığı sınırsız çözümleri gösteriyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı ilerlemesini, saha da maksimum verim almanızı ve ürünlerinizin satış ve pazarlamasını kolaylaştıran çözümlerle sizlere hizmet sunuyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • Geliştirmeye imkan veren özel yazılım altyapı!
  • Doğru analiz ve süreç yönetimi!
  • İş teslim zamanlarına uyum ve öncelik!
  • 7/24 Teknik Destek!
  • Özel Yazılım projelerinde 7 yıllık  deneyim!

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.