image image

Aegean PLUS

image
 • image
  Müşteri Adı

  Aegean Plus

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  19 Şubat 2023 Pazar

Proje Detayları

Aegean PLUS bizimle beraber dijital dünyadaki yerini aldı!

Kaktüs Yazılım ailesi olarak kurumsal web sitesini tasarlarken, müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını dinledik ve tasarımımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik. Müşterimizin sitesi için dikkat ettiğimiz önemli adımlar oldu. Site içerisinde, villaların sahip oldukları özellikler, en çok tercih edilenler, öne çıkanlar, bulundukları konumlar, popüler bölgeler gibi farklı gruplar altında sınıflandırılmasını ve kullanıcının bunları kolayca bulabilmesine dikkat ettik. Ayrıca arama çubuğunun yanı sıra kullanıcıya daha çok fayda sağlayan filtreleme arama sisteminin Web sitesine entegresiyle potansiyel müşteriler için yararlı bir tasarım oluşturduk. Ek olarak, Web sitesine tıklayan ve yurtdışında yaşayan kullanıcıları da potansiyel müşteri haline getirmek için sitede yer verdiğimiz güncel döviz kurlarına ait gösterge ve siteye 3 farklı yabancı dil seçeneği ekledik. Müşterimizin sitesini rakiplerinden bir adım öne taşıdık!

Hizmetler

Aegean PLUS

Kaktüs Yazılım ailesi olarak kurumsal web sitesini tasarlarken, müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını dinledik ve tasarımımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik.

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.