image image

Özyaşam Termal Otel

image
 • image
  Müşteri Adı

  Özyaşam Termal Otel

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  6 Mart 2023 Pazartesi

Proje Detayları

Özyaşam Termal Otel dijital dünyada ki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliğini kazanmaların da yardımcı olduk. Müşterimizin istek ve zevklerine özel olarak hazırlamış olduğumuz web sitesi sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilen Özyaşam Termal Otel dijital yüzüne ulaşmış oldu. 

Kaktüs Yazılım olarak ilk attığımız adım müşterimizi dinlemek oldu. Müşterimiz önceliğinin yaptığı işin detaylı tanıtımını web sitesinde göstermek olduğunu belirtti. Otelin detaylı fotoğraflarına ve drone çekimlerini ön planda tuttuk. Böylece potansiyel müşterileri yöresel bir otel konforuna ulaşabileceklerini ilk görüşte gözlemleyebiliyor. 

Hizmetler

Özyaşam Termal Otel

Özyaşam Termal Otel dijital dünyada ki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliğini kazanmaların da yardımcı olduk. Müşterimizin istek ve zevklerine özel olarak hazırlamış olduğumuz web sitesi sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilen Özyaşam Termal Otel dijital yüzüne ulaşmış oldu.

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.