image image

İzmir Mega Özel Güvenlik

image
 • image
  Müşteri Adı

  İzmir Mega Özel Güvenlik

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  6 Mart 2023 Pazartesi

Proje Detayları

İzmir Özel Güvenlik Eğitimi dijital dünyada ki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliğini kazanmaların da yardımcı olduk. Müşterimizin istek ve zevklerine özel olarak hazırlamış olduğumuz web sitesi sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilen İzmir Özel Güvenlik Eğitimi dijital yüzüne ulaşmış oldu. 

Kaktüs Yazılım olarak ilk attığımız adım müşterimizi dinlemek oldu. Müşterimiz önceliğinin yaptığı işin detaylı tanıtımını web sitesinde göstermek olduğunu belirtti. Verdiği eğitimleri, müşterilerine daha iyi açıklayabilmek için web sitesine "ön kayıt bilgi formu" ekledik. Çarpıcı renklerle kurumsal ve şık bir site istediğini belirtti. 24 saat içerisinde gerekli araştırmaları yaptıktan sonra web sitesinin hazır olma tarihini verdik. Verilen süreyi kabul eden müşterimize sitesini bir hafta içinde teslim ederek düzenli, plana ve programa göre hareket eden bir kurum olduğumuzu göstermiş olduk.

Hizmetler

İzmir Mega Özel Güvenlik

İzmir Özel Güvenlik Eğitimi dijital dünyada ki yerini bizimle birlikte aldı!

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.