image image

EKM Barkod Okuyucu

image
 • image
  Müşteri Adı

  EKM Barkod Okuyucu

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  6 Mart 2023 Pazartesi

Proje Detayları

Kaktüs Barkod akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz. bir mobil uygulamadır. Kaktüs Barkod, telefonlarınızın kameraları ile barkod okutmanızı sağlar. Sizleri barkod okuyucu alma masrafından kurtarır. Okuttuğunuz barkod ile ürün hakkındaki bilgilere, fiyatına...ulaşmanızı sağlar. Boşluğu doldurmak size kalmış!
Örneğin Stok yaparak çalışan bir iş sahibisiniz. Ürününüzden kaç tane kalmış? Yeni bir seri sipariş etmek gerekir mi? Bütün bu bilgilere ulaşmak Kaktüs Barkod ile çok kolay! 
Örneğin Depo'nuz var. Ve A ürününün fiyatını bilmiyorsunuz. Bilgisayara girip stok kontrolü yapmak ya da etiketini nereye koyduğunuzu aramak yerine anında akıllı telefonunuzdaki Kaktüs Barkod ile bunu o saniye öğrenebilirsiniz!
Örneğin müşterimiz Ege Kuyumculuk Malzemeleri; ürünlerinin döviz ile eşdeğerli olarak fiyatlarının değiştiğini söyledi. Bu yüzden Kaktüs Barkod'a ek bir yazılım ekledik. Güncel döviz kurlarını gözlemleyebildikleri gibi, ürünün güncel fiyatına kolaylıkla erişebiliyorlar. Ürünün dolar fiyatını gördüklerinde anında Türk lirası karşılığına ulaşabiliyorlar. 

Hizmetler

EKM Barkod Okuyucu

Akıllı telefonlarınızdan barkod okutarak, ürünlerinizin fiyatına, adet sayısına ve daha nice bilgiye ulaşmak için Kaktüs Barkod! Uygun fiyatlı Barkod Okuyucu sistemimizle iş hayatınıza kolaylık getirir.

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.