image image

Arvesen

image
 • image
  Müşteri Adı

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  16 Mart 2023 Perşembe

Proje Detayları

Arvesen Bilişim ve Medikal dijital dünyadaki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliklerini kazanmaların da yardımcı olduk. Arvesen'in istek ve zevklerine özel olarak hazırlamış olduğumuz web sitesi sayesinde daha çok müşteriye ulaştı. İki farklı alanda hizmet veren Arvesen firması bu iki farklı departmanı bir websitesinde toplanmasını istedi. 

Kaktüs Yazılım olarak ilk attığımız adım müşterimizi dinlemek oldu. Müşterimiz önceliğinin yaptığı işin detaylı tanıtımını web sitesinde göstermek olduğunu belirtti. Çarpıcı renklerle kurumsal ve şık bir site istediğini belirtti. 24 saat içerisinde gerekli araştırmaları yaptıktan sonra web sitesinin hazır olma tarihini verdik. Verilen süreyi kabul eden müşterimize sitesini gününde teslim ederek düzenli, plana ve programa göre hareket eden bir kurum olduğumuzu göstermiş olduk. 

Hizmetler

Arvesen

Arvesen Bilişim ve Medikal dijital dünyadaki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliklerini kazanmaların da yardımcı olduk.İki farklı alanda hizmet veren Arvesen firması bu iki farklı departmanı bir web sitesinde toplanmasını istedi.

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.