image image

Alp Kuyumculuk

image
 • image
  Müşteri Adı

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  16 Mart 2023 Perşembe

Proje Detayları

Alp Kuyumculuk dijital pazardaki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliğini kazanmalarında yardımcı olduk. Müşterimizin istek ve zevklerine özel olarak hazırlamış olduğumuz bu modern çizgilerle hazırlanmış olan e-ticaret sitesi sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilen Alp Kuyumculuk dijital yüzüne ulaşmış oldu. 

 Kaktüs Yazılım olarak ilk attığımız adım müşterimizi dinlemek oldu. Serkan Bey sahip olduğu kırtasiyesindeki kitaplarını yurtiçinde de satmak istediğini belirtti. Ayrıca kurumsal modern ve elegant bir site istediğini belirtti. 24 saat içerisinde gerekli araştırmaları yaptıktan sonra e-ticaret sitesinin hazır olma tarihini verdik. 

 Bu e-ticaret sitesinde e-fatura sistemi, mailing (ürün satıldığında satıcıya da alıcıya da giden bilgilendirme maili), kampanya sistemi (satıcı istediğinde kampanya yapabilecek), kupon sistemi ( satıcı istediğinde belli alıcılara indirim kuponlarından hediye edebilecek), pazar yeri entegrasyonu (hepsiburada, trendyol gibi dijital pazarlarda ürün ekleme, siparişi aktarma yapabiliyor), ve sanal pos entegrasyonu ( alıcılar kredi veya banka kartlarıyla güvenli alım işlemi gerçekleştirebilir) yapılmıştır. 

Hizmetler

Alp Kuyumculuk

Alp Kuyumculuk dijital pazardaki yerini bizimle birlikte aldı ve dijital kimliğini kazanmalarında yardımcı olduk. E-ticaret sitesinden aktif olarak satış yapabiliyor ve daha çok müşteriye ulaşabilen Alp Kuyumculuk dijital yüzüne ulaşmış oldu.

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.