image image

Grafik ve Logo Tasarımı

Grafik ve Logo Tasarımı


Bize yazın dijital ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

Yepyeni bir hizmetle karşınızdayız! Logo ve grafik çalışmalarımız ile markalaşma yolundaki ilk adımınızı beraber atalım!

Grafik tasarım fikirlerinizin ve hayal gücünüzün resme aktarılmasıdır. Farklı Adobe ya da web tabanlı tasarım programları kullanılarak hazırlanan çalışmalar, yaratıcılık ile birleştiğinde sizlerin duruşunuzu yansıtmış olur. Grafik Tasarım Hizmetimizle siz ve markanız için gerek sosyal medya post tasarımları, gerek banner tasarımları, gerekse de etiket ve ambalaj tasarımları hazırlıyoruz. Raflarda ve dijital medyada sizleri dikkat çekici hale getiriyoruz. Bu da sizleri rakiplerinizden öne çıkarırken müşterilerinize ulaşmanız kolaylaşacak. 

Logo; sizin, markanızın ya da işetmenizin karakterini yansıtacağı için önemli bir hizmettir. Tasarlanan logo işletmenizin kalıcı bir sembolü haline gelecektir.  
Bu yüzden son derece titiz ve yaratıcı bir şekilde çalışarak sizleri yansıtmaya çalışıyoruz. Birbirinden özgün ve farklı tasarımlarla çalışarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Peki Logo tasarım süreci nasıl işliyor?

Öncelikle müşterimizi dinliyor, ve logonun kullanım amacını öğrendikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Üç gün gibi kısa sürede birden fazla logo tasarlayarak müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Ardından seçilen logo üzerinde düzenlemeler ve vektörel çalışmayı yaptıktan sonra logonuzu son haline getirmiş oluyoruz. Sizlere anında logoyu atıp aradan çekilmiyoruz.
  • Logonun karanlık ve aydınlık yüzeydeki duruşunu, (Seçilen logonun renklerinin ters rengi seçilerek oluşturulan karanlık arka planda da kullanabileceğiniz bir logo tasarımı)
  • Full Lockup: Tam Logo Görünümü / Logo
  • Iconic Mark: Simgesel İşaret / Amblem
  • Wordmark: Sadece Yazılı Kısım / Logotype
  • Logonun .eps, .pdf, .png formatlarındaki hali
  • .png formatında 3 farklı boyutta logonuz
Logonuzu bu formatlarda sizlere gönderimini yapıyoruz. 
 
Unutulmaz, benzersiz ve tasarımsal grafik ve logo çalışmaları için iletişime geçmeyi unutmayın! 

Proje Planlama

  • Araştırma verilerini analiz etme ve tanımlama.
  • Kullanılabilirlik testi oturumları yürütmek.
  • İnanılmaz Zamanlama ve Deneyim.
  • Anketler yoluyla kullanıcı geri bildirimi toplamak.
image

İş Süreci

image

Araştırma

image

Fikir

image

Geliştirme

image

Sunum

Bu Hizmet Hakkında Sık Sorulan Sorular

image
- Bizimle çalışan mutlu müşterilerimiz -

Referanslarımız

130+ farklı firma tarafından tercih edildik.

Kaktüs Yazılım'ın iş anlayışı ile tanışın!

Sosyalbio
ESL İNGİLİZCE AKADEMİ
USCA Şarapçılık
Bi Tık Akıllı Tahta Sistemleri
ANKAFLOOR
EKM Barkod Okuyucu
İzmir Mega Özel Güvenlik
kitapalicam
 Some For You Textile
Kahraman Home
Labada Restoran
Senemiskoo Dijital Pazarlama
Su-Fi Lojistik
Özcullu Group
IQM Akademi
Yenikale Askeri Sosyal Tesisleri Restoran Programı
Seyfeli Textile A.Ş
w99 Ajans
Dikkaya Grup
Gözlem Gazetesi
AES Yapı ve Tasarım
Aegean Plus
Adeo Marine
Lexa Group
GÜLŞEN GEZİCİ HUKUK BÜROSU
BUCA EGE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
UpLife Academy
Logos Mühendislik& Müşavirlik
-Kaktüs Yazılım-

Bizimle iletişime geçin

Projenizi inşa etmek ve iş birlikleri için bizimle hemen iletişime geçin.

İzmir Özel Yazılım: İşletmelerin özelleştirilmiş ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümleri sunan bir firma olabilir. Bu tür yazılım çözümleri, genellikle belirli iş süreçlerini optimize etmek veya özel gereksinimleri karşılamak için geliştirilir. İzmir Sosyal Medya Yönetimi: Şirketlerin veya markaların sosyal medya platformlarında varlığını yöneten ajanslar veya ekiplerdir. İçerik oluşturma, paylaşma, etkileşim yönetimi gibi işlevleri içerir. İzmir Web Tasarım: İnternet sitelerinin görsel ve kullanıcı deneyimi tasarımını yapan firmalardır. Kullanıcı dostu ve estetik açıdan çekici web siteleri oluştururlar. İzmir Web Yazılım: Web tabanlı uygulamaların geliştirilmesiyle ilgilenirler. Özel gereksinimlere uygun çözümler üretirler. İzmir Dijital Ajans: Çeşitli dijital hizmetleri tek bir çatı altında sunan firmalardır. Web tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi hizmetleri içerebilir. İzmir Yazılım Firması: Genel olarak yazılım geliştirme hizmetleri sunan bir firmadır. Özel yazılım, web yazılımı, mobil uygulama gibi alanlarda çalışabilirler. İzmir Reklam Ajansı: Markaların reklam kampanyalarını tasarlayan ve yöneten ajanslardır. Dijital ve geleneksel medya kanallarında reklam stratejileri oluştururlar. İzmir Mobil Yazılım: Mobil uygulamaların geliştirilmesiyle ilgilenirler. Android ve iOS gibi platformlarda çalışan uygulamalar üretebilirler. Dijital Pazarlama Uzmanı: Dijital pazarlama stratejilerini oluşturan ve yöneten uzmanlardır. Online platformlarda reklam, SEO, içerik pazarlama gibi konuları ele alırlar. İzmir Dijital Pazarlama: Markaların dijital kanallar aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayan stratejileri içerir. Google Reklam Ajansı: Google Ads gibi platformlarda reklam kampanyalarını yöneten ajanslardır. Arama sonuçlarında ve diğer Google servislerinde reklamların görünürlüğünü artırmayı hedeflerler. İzmir Kurumsal Website: Şirketlerin veya kurumların online varlığını temsil eden profesyonel web siteleri anlamına gelir. Grafik ve Logo Tasarımı: Görsel kimlik oluşturma amacıyla logo, afiş, broşür gibi tasarımları gerçekleştiren uzmanlar veya ekiplerdir. Unity Oyun Programlama: Unity oyun motorunu kullanarak video oyunlarının geliştirilmesiyle ilgilenirler. Mobil Uygulama Geliştirme: Mobil cihazlar için uygulamalar geliştiren profesyonellerdir. Özel Yazılım: Belli bir amaca yönelik olarak özelleştirilen yazılım çözümlerini ifade eder. Sosyal Medya Yöneticiliği: Şirketlerin veya markaların sosyal medya platformlarını yönetme işlevini üstlenirler.